Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-04-25 16:52:04

.:XSwitaLX:.
Użytkownik
Skąd: Grudziądz
Dołączył: 2014-03-19
Liczba postów: 137
WWW

Przepraszam

Witam
Ja chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników moderatorów i administracje za to że w kategorii "Problemy i pytania" pisałem bezsensowne pytania i za coś jeszcze dlatego z góry przepraszam jedną osobę za to co zrobiłem i mam nadzieje że mnie nie zbanujesz żałuje tego co zrobiłem i to bardzo więc Tomek wybacz mi ale jak mnie zbanujesz rozumiem to i nawet wiem za co tylko po za pun.pl nie mam nic do roboty on kiedy zacząłem robić forum to tylko myślę jak je ulepszyć więc proszę nie banuj mnie więcej już tylko ty mi dałeś bana treść już nie mam ale napisałeś że mam szukać w "SZUKAJ" tylko nie wiem jak tam zrobić aby znaleźć to co ja chce zamiast mnie zbanować mogłeś mnie poinformować gdzie mam to znaleźć oraz ostrzegać że mogę dostać bana ale ja tylko teraz mam do ciebie pytanie.
1) Czy dostanę bana a jak tak to byś mógł zanim mnie zbanujesz napisz a następnego dnia zbanuj bo tak to wtedy jeszcze trochę ulepszę forum.
2) Czy bym mógł dostać kontakt do ciebie to bym się wyjaśnił i porozmawiał z tobą o innych sprawach.
3) Czy byś mógł mi wytłumaczyć jak znaleźć to co ja chce ?.
4) Ostatnie czy byś mógł mi wyśledź link lub coś to tego co ja chciałem ?.
Moje pytanie
Czy można dać wybranej grupie prze zemnie panel administracji ?.
I jeszcze raz przepraszam Tomek jak chcesz mnie zbanować zgadzam się z tobą bo wiem co zrobiłem ale też proszę żebyś mnie nie banował bo tak jak pisałem poza pun nie mam nic do roboty cały czas myślę jak ulepszyć  dlatego proszę ale to bardzo proszę nie banuj tylko pomóż.
Dziękuje i proszę ci Tomek "NIE banuj" oraz pozdrawiam i może żegnam .:XSwitaLX:.
Jeżeli już się tak żegnam to chciałem pożegnać kilka osób które mi pomogli oraz mam nadzieje że jeszcze mi pomogą czyli:
Pro14ab,Tiga na forum ma inaczej tylko nie pamiętam,xerdan,oraz tych co nie znam ale może poznam: xn,ukaszf9 i ciebie Tomek oraz innych których nie znam.
Żegnam was wszystkich tylko jedno Tomek proszę nie banuj i przepraszam że tu pisze ale w wiadomościach nie mogę pisać.

Ostatnio edytowany przez .:XSwitaLX:. (2014-04-25 16:52:42)


Zapraszam was na moje forum mc. Mamy serwer mc 200 slotowy.
Link: www.loofcraft.pun.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sugestia - znctg - testtowetest123 - odkmksurvival - radioparty