Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2014-06-16 20:17:25

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Forum o PBFach

Ciekawa informacja zawitała na forum. Dziękujemy rezystorowi i zapraszamy do zapoznania się. Pozdrawiam.
http://www.tawerna.pun.pl/viewtopic.php?pid=120


Również Hiraki

Offline

#32 2014-06-18 18:20:16

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Forum o PBFach

Z takim podejściem nic z tego nie będzie. Masz mierną wizję odnośnie tego jak powinno wyglądać takie forum. Łudzisz się, że grupa ludzi posiadająca władze jest lepsza dla projektu niż jednostka, która wszystkim dyryguje. Nie jest tak, przynajmniej według mojej oceny z perspektywy lat. Zresztą... nikt Ci nie odpisał, a temat stoi 2 dni, to o czymś świadczy.

Może i się wymądrzam (heh... na pewno to robię), ale wydaje mi się, że mam ku temu podstawy (doświadczenie). Wszystko co dotyczy Tawerny zostało zrobione IMO źle. Ja rozumiem, że idea piękna, "razem możemy wiele!" i temu podobne puste slogany, ale to nie działa. Zebrałeś ludzi, którzy mają ochotę, ale żeby nieco pojęcia to już nie. Możesz mieć ich nawet 20, ale jeśli będą podobnej jakości to guzik zrobicie.

Poza tym pomysł, żeby wszystkie prace robić na upublicznionym adresie... gwóźdź do trumny. Zamiast zadbać o reklamę i przyciągnąć naród jakimś ciekawym wyglądem samej informacji o remoncie postanowiliście dać badziewny (nie oszukujmy się, standardowy wygląd puna ssie) styl, który odstrasza.

Ja na samym początku chciałem zabrać się za tego typu projekt, zostać jego szefem i zadbać o odpowiednią pracę, nawet się nieco nakręciłem, jednak po tym co wypisywaliście stwierdziłem, że odpuszczam. Znawcy z tego tematu w większości swoje fora mają równie znane co sama tawerna. Z tego co widzę Ty chcesz dalej robić wszystko wspólnie, lecz nie tędy droga. Zresztą... odpuściłeś raz, odpuścisz ponownie, tak to niestety działa (potwierdzone info).

rezystor napisał/a:

Krótko rzecz ujmując, jeżeli ktoś ma jaja i nie zamierza zrezygnować po kilku miesiącach to może śmiało się ze mną skontaktować i ruszamy, w przeciwnym wypadku dajcie sobie siana, bo nic lepszego niż już jest nie wymyślicie. Nie chciałbym marnować czasu, którego i tak nie mam zbyt wiele na pierdoły, ale zająć się tym poważnie.

Napisałem to jeszcze na pierwszej stronie tego tematu. Jak widać dałem Tawernie za dużo czasu. Cóż... tak to już bywa. Ja jestem w dalszym ciągu zainteresowany tego typu projektem, lecz na moich zasadach (patrz cytat). Jeśli miałbym się za to zabrać to na całego, bez tolerowania ludzi, którzy raz są, a raz ich nie ma, bo dla nich internetowy obowiązek jest mniej istotny od zagrania w grę.

Napisałem co myślę, dosadnie, bo inaczej nie potrafię. Może to w czymś Wam pomoże. Pozdrawiam ^^

Offline

#33 2014-06-22 23:57:46

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Forum o PBFach

Był post... już go nie ma...

Ostatnio edytowany przez Morty (2014-07-25 00:49:35)


Również Hiraki

Offline

#34 2014-07-14 17:26:55

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Forum o PBFach

Kurczę zróbcie coś z tą tawerną! #powiedziałszaryuserktorysamnicniezrobiategowymagaodinnych

Offline

#35 2014-10-31 21:18:51

ElDragones
Użytkownik
Dołączył: 2014-08-23
Liczba postów: 71
WWW

Odp: Forum o PBFach

Ej... czy coś będzie z tego?? Przydałoby mi się parę wskazówek [dblpt]D


Mam własny kanał na Youtube! Zapraszam na: https://www.youtube.com/channel/UC2kMvJ … 36biY5nMoA
Poza tym, szukam ludzi zainteresowanych Nazoomą na facebooku: https://web.facebook.com/zomblog

Offline

#36 2014-11-01 02:50:10

Shy
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-27
Liczba postów: 91

Odp: Forum o PBFach

ElDragones, odezwij się na GG: 39759783


Nie jestem noname, mam tu łącznie sporo ponad 1300 postów. :v
Tylko haseł nie pamiętam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lodzkieforumsportowe - polskiserwersluzbmundurowych-pssm - 4ife - cs-gamers - dux